logo.png
               
 
grafika
Błogosławionych Świąt Wielkanocnych
14-04-2022 Anna Jadeszko
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia obfitych łask od Chrystusa Zmartwychwstałego, wiary, nadziei i miłości, aby ten wyjątkowy czas był pełen  pokoju!

Niech wielkanocne pozdrowienia "Chrystus Zmartwychwstał - Prawdziwie Zmartwychwstał" będzie dla Was ostoją zwycięskiej miłości i niezłomnej wiary.

Życzymy wzroku, który sięga daleko poza to, co dyktuje świat. Wzroku, który wpatrzony jest w Oblicze Zmartywchywstałego Zbawiciela.

Błogosławionych Świąt Wielkanocnych wszystkim mieszkańcom Gminy Płaska oraz jej Gościom życzą

.

Przewodnicząca Rady Gminy                                                      Wójt Gminy

       Alicja Polkowska                                                           Wiesław Gołaszewski

 

 

Życzenia Wielkanocne 2022

 

Mimo wszystkich kłopotów i zagrożeń staramy się jak najszybciej wrócić do pełnej normalności i żyć tak jak przedtem. Zbliżające się Święta Wielkanocy wzmacniają te nasze ludzkie pragnienia. Życzę, aby przyniosły one odrodzenie wartości, na których powinien opierać się nasz świat – pokoju, humanizmu, wzajemnego poszanowania ludzi i narodów, bezpieczeństwa, żeby człowiek nie był drugiemu człowiekowi wilkiem, a przyjacielem – w relacjach między państwami, we wspólnotach lokalnych, w rodzinach i pomiędzy ludźmi, wszak dzielimy ze sobą ten sam człowieczy los. Tego nam wszystkim szczególnie dzisiaj potrzeba. Niech nikt nie niszczy agresją i złością piękna świata, który dał nam Bóg.

 Życzę radosnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech Zmartwychwstały Chrystus, który pokonał śmierć błogosławi nam w naszych zmaganiach ze złem.

Z wielkanocnymi życzeniami i pozdrowieniami
Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

 

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość
baner-artvector.jpg
baner-canalcluster.jpg
baner-intcanalpromo.jpg
baner-polskiład.png
b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-biblioteka.jpg
baner-kalendarz.jpg
baner-odpady.jpg
a3.jpg
baner-esesja.jpg
rcl.png
cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
q1.jpg
q2.jpg
q3.jpg
Stronę zrealizowano w ramach Projektu Nr LT-PL/107 „Rozwój ekoturystyki na pograniczu polsko-litewskim’ współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wdrażanego w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Program Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska”.